Domostwa, których możemy zazdrościć milionerom

Większość milionerów mieszka w domach, które zdecydowanie wykraczają poza przeciętne standardy normalnego obywatela. Wyróżniają się zarówno imponującym wyglądem zewnętrznym, jak i niesamowitą zawartością czy specjalnymi urządzeniami. Poniżej znajdziecie opis dwóch tego typu cudownych rezydencji.

Jedna z nich to kalifornijska Ellison Estate. Został wybudowany dla Larry’ego Ellisona, założyciela Oracle. Co ciekawe, posiadłość została wybudowana w stylu japońskim, czyli bardzo mało popularnym wśród amerykańskich milionerów.

Cały kompleks Ellisona, wybudowany 12 lat temu, składa się 10 budynków. Na terenie posiadłości znajduje się chociażby… sztuczne jezioro, a także bardziej typowe rzeczy takie jak łaźnia, basen czy kort tenisowy. Oryginalną posiadłością jest także Cielo de Bonaire, która znajduje się na hiszpańskiej Majorce.

Co wchodzi w skład cudownej rezydencji? Chociażby prywatne lądowisko dla helikopterów czy łaźnia turecka. Na jej terenie znajduje się także 8 sypialni, jacuzzi czy kort tenisowy.