Fair Field jako wyróżniający się na świecie budynek mieszkalny

Zawsze uwagę społeczeństwa wzbudzają olbrzymie i efektowne budowle. Wielkie działki, imponujące swoimi ogromem i przepychem.

A miliarderzy nie tylko chętnie spełniają te zachcianki budując coraz to bardziej różnorodne i wielkie domy, ale jednocześnie spełniają swoje marzenia o życiu w wymarzonym mieszkaniu. Jedną z takich rezydencji bez wątpienia może być Fair Field.

Jej właścicielem jest multimiliarderka Ira Rennert. Jej majątek szacuje się na około 6 miliardów dolarów, więc bez wątpienia może sobie pozwolić na bardziej nietypową rezydencję niż przeciętnie zarabiający człowiek.

Dlatego też wartość należącego do przemysłowej potentatki domu szacowana jest na 250 milionów dolarów. Posiadłość imponuje swoim rozmachem i powierzchni.

Na jej terenie znaleźć można aż 29 luksusowych, w pełni wyposażonych i gotowych do mieszkania pokoi. Jeden basen to dla właścicielki za mało, więc kazała wybudować sobie aż trzy.

Oprócz tego można znaleźć tam centrum fitnessu, kort tenisowy, a przede wszystkim – Ira Rennert ma swoją własną minielektrowni, co jest nowum i ekstrawagancją nawet dla multimiliarderów.