Freelancer – dobra jakość w niższej cenie

Mając nieco mniej pieniędzy w portfelu, ale chcąc także, aby strona cechowała się odpowiednim wykonaniem i zawartością, możemy powierzyć sprawę niezależnemu webmasterowi. W tej branży niemało jest freelancerów, którzy działają poza topowymi agencjami, ale nie narzekają na brak zleceń. Są świetną propozycją w szczególności dla mniejszych przedsiębiorstw, które dopiero startują – klient korporacyjny jest raczej poza ich zasięgiem. Mając regularne zlecenia są jednak w stanie wyjść na swoje.

Z uwagi na to, że w tym układzie dogadujemy się z twórcą witryny bez pośredników, końcowy rachunek będzie znacznie niższy. Nie musimy też zapłacić swoistego „haraczu” za renomę marki agencji interaktywnej. Do naszych rąk trafia jednak wysokiej jakości produkt w postaci strony z autonomicznym CMS-em i dokumentacją techniczną. Nie ma też problemu z ewentualnym wsparciem posprzedażowym.

Jeśli zatem mamy szansę, aby nie przepłacać, to dlaczego z takiej opcji nie skorzystać? Wszakże wchodząc w świat biznesu warto być oszczędnym.