Obecność w internecie warunkiem sukcesu

Na dziś każde przedsiębiorstwo, organizacja czy osoba publiczna musi korzystać z ogromnych możliwości promocyjnych jakie daje internet. W ciągu kilkunastu lat dynamicznego rozwoju wyrósł on na kluczowy nośnik informacji, dystansujący pod wieloma względami media tradycyjne – prasę drukowaną, radio i telewizję.

Codziennie z sieci korzystają setki milionów ludzi, co oznacza, że codziennie można docierać do szerokiego grona odbiorców. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić i z jakich narzędzi korzystać.

Chyba najważniejsze w tym kontekście są strony internetowe, bo właśnie one stanowią rdzeń i istotę sieci WWW. Tam publikowane są miliardy informacji, z których da się wyłuskać te rzeczy, które ciekawią konkretnego odbiorcę.

Dlatego właśnie chcemy przybliżyć nieco temat serwisów internetowych, strategii ich projektowania oraz wykorzystania w celach marketingowych i komunikacyjnych. Mając tę podstawową wiedzę można sprawnie poruszać się w internecie, a także podejmować decyzje odnośnie zlecenia napisania stron na nasz własny użytek.